ZŠ  a MŠ  Korytná

články > Základní škola > OLYMPIÁDY MIKROREGIONU VÝCHODNÍ SLOVÁCKO – FLORBAL DĚTI

OLYMPIÁDY MIKROREGIONU VÝCHODNÍ SLOVÁCKO – FLORBAL DĚTI

16.4.2018 20:41:38

V sobotu 14. dubna se v Bánově uskutečnila další část Olympiády Východního Slovácka.V sobotu 14. dubna se v Bánově uskutečnila další část Olympiády Východního Slovácka. Tentokrát tíha odpovědnosti ležela na bedrech našich nejmenších florbalistů a florbalistek. Do turnaje vstoupil náš tým ve složení Peťa Takáč, Lucka Martincová, Eliška Popelková, Rosťa Kurtin, Honza Janča, Tom Doležálek, Štěpa Hadrava, Marťa Vaškových, Honza Juřena, Vojta Píška a Adam Flasar. Naši hráči porazili v prvním zápase tým z Vlčnova, podařilo se jim zvítězit také nad florbalisty ze Suché Loze a z Bystřice pod Lopeníkem. Jejich vítězné tažení přerušili až borci z Bánova. Posledním zápasem celého turnaje byl souboj Nivnice – Korytná. Přestože hrály oba týmy výborně a do utkání vložily všechny zbylé síly, potřebná troška štěstí stála při našich sportovcích a ti zaslouženě zvítězili. Tímto posledním zápasem se dostali na celkové krásné druhé místo. Za to patří všem děvčatům i klukům z florbalového týmu velké poděkování. Poděkování patří samozřejmě i trenérovi našich hráčů – Vaškovi Hadravovi.

Sláva vítězům, čest poraženým.


Související obrázky